Union UNION CONSTRUCTIENAGEL 2.9X50 VERZ./GLAD DK50ANGF
UNION CONSTRUCTIENAGEL 2.9X50 VERZ./GLAD DK50ANGF
GTIN: 8712251306757
Nog 22.500 op voorraad
Vestiging
Aantal
Rijssen
7500
Barneveld
0
Distributie Centrum
Meppel
Hardenberg
Apeldoorn
Hoogeveen
Hengelo
Almelo
Emmen
Zwolle
Wierden
Doetinchem
Soesterberg
Bij voldoende voorraad in het DC voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
  • Verpakkingsaantal: 2500 stuk
  • Artikelnummer: 5771710
  • Productgroep: Nagels op strip (1137)
  • Merk: Union
Omschrijving
De D-kopnagels van Union hebben een heldere ring. Ze zijn gebundeld met papier onder een hoek van 34°, wat resulteert in minimale resten. Dit maakt ze eenvoudig te laden in de machine. De nagels zijn verkrijgbaar in lengtes van 50 mm, 63 mm en 75 mm.