Union UNION CONSTRUCTIENAGEL 2,9X63 VERZ./GERINGD DK63ANRF
GTIN: 8712251306832
Nog 37.500 op voorraad
Vestiging
Aantal
Almelo
0
Emmen
0
Zwolle
Wierden
Rijssen
Barneveld
Apeldoorn
Hoogeveen
Hengelo
Distributie Centrum
Meppel
Hardenberg
Doetinchem
Soesterberg
Bij voldoende voorraad in het DC voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
  • Verpakkingsaantal: 2500 stuk
  • Artikelnummer: 5771715
  • Productgroep: Nagels op strip (1137)
  • Merk: Union
Omschrijving
De D-kopnagels van Union hebben een heldere ring. Ze zijn gebundeld met papier onder een hoek van 34°, wat resulteert in minimale resten. Dit maakt ze eenvoudig te laden in de machine. De nagels zijn verkrijgbaar in lengtes van 50 mm, 63 mm en 75 mm.
Laatst bekeken
  • VEILIGHEIDSBRIL HELDER  NYLON VEREN
    Delta Plus VEILIGHEIDSBRIL HELDER NYLON VEREN
    Delta Plus
    Veiligheidsbrillen
    Nog 92 op voorraad
  • AMI  KRUKQUICKSTIFT 8X115MM              900625
    AMI® AMI KRUKQUICKSTIFT 8X115MM 900625
    AMI®
    Deurbeslag, toebehoren
    Nog 13 op voorraad
  • PHANTOM HSS SPIRAALBOREN  9,40 MM
    Phantom PHANTOM HSS SPIRAALBOREN 9,40 MM
    Phantom
    Metaalboren
    Niet op voorraad
  • PHANTOM HSS SPIRAALBOREN  9,00 MM
    Phantom PHANTOM HSS SPIRAALBOREN 9,00 MM