Union UNION CONSTRUCTIENAGEL 2.9X63 VERZ./GLAD DK63ANGF
GTIN: 8712251306818
Nog 37.500 op voorraad
Vestiging
Aantal
Almelo
2500
Emmen
0
Zwolle
Wierden
Rijssen
Barneveld
Doetinchem
Soesterberg
Distributie Centrum
Meppel
Hardenberg
Apeldoorn
Hoogeveen
Hengelo
Bij voldoende voorraad in het DC voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
  • Verpakkingsaantal: 2500 stuk
  • Artikelnummer: 5771711
  • Productgroep: Nagels op strip (1137)
  • Merk: Union
Omschrijving
De D-kopnagels van Union hebben een heldere ring. Ze zijn gebundeld met papier onder een hoek van 34°, wat resulteert in minimale resten. Dit maakt ze eenvoudig te laden in de machine. De nagels zijn verkrijgbaar in lengtes van 50 mm, 63 mm en 75 mm.