Union UNION VK NAGELS J25C/GALV. [BRADS1.2] [5DU/60DU]
GTIN: 8712251917038
Nog 135.000 op voorraad
Vestiging
Aantal
Apeldoorn
5000
Hoogeveen
0
Doetinchem
Rijssen
Distributie Centrum
Almelo
Hardenberg
Emmen
Meppel
Soesterberg
Zwolle
Barneveld
Hengelo
Wierden
Bij voldoende voorraad in het DC voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
  • Verpakkingsaantal: 5000 stuk
  • Artikelnummer: 5784056
  • Productgroep: Brad type J (1127)
  • Merk: Union
Omschrijving
De minibrad schietnagels van Union zijn ontworpen voor het snelle en gemakkelijke bevestigen van twee of meer houtproducten, dankzij de type C-punten van de nagels. De koppen van de afwerknagels hebben een diameter van 1,95 mm. Deze brads zijn beschikbaar in staal en diverse lengtes (10 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 35 mm, 40 mm & 50 mm). Bovendien zijn ze voorzien van een galvanisch verzinkte behandeling.