Union UNION VK NAGELS J30C/GALV. [BRADS1.2] [5DU/60DU]
GTIN: 8712251917069
Nog 132.500 op voorraad
Vestiging
Aantal
Doetinchem
5000
Meppel
5000
Zwolle
Apeldoorn
Barneveld
Hengelo
Emmen
Hoogeveen
Hardenberg
Distributie Centrum
Almelo
Wierden
Rijssen
Soesterberg
Bij voldoende voorraad in het DC voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
  • Verpakkingsaantal: 5000 stuk
  • Artikelnummer: 5784057
  • Productgroep: Brad type J (1127)
  • Merk: Union
Omschrijving
De minibrad schietnagels van Union zijn ontworpen voor het snelle en gemakkelijke bevestigen van twee of meer houtproducten, dankzij de type C-punten van de nagels. De koppen van de afwerknagels hebben een diameter van 1,95 mm. Deze brads zijn beschikbaar in staal en diverse lengtes (10 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 35 mm, 40 mm & 50 mm). Bovendien zijn ze voorzien van een galvanisch verzinkte behandeling.
Laatst bekeken
  • HELM HOEKBEVESTIGER 404W VERZINKT
    HELM Schuifbeslag HELM HOEKBEVESTIGER 404W VERZINKT
    HELM Schuifbeslag
    Schuifdeurrail, toebehoren
    Nog 4 op voorraad
  • HELM P10 T5 TANDRIEM >> 2X RAILLENGTE + 120MM
    HELM Schuifbeslag HELM P10 T5 TANDRIEM >> 2X RAILLENGTE + 120MM