Union UNION VK NAGELS J35C/GALV. [BRADS1.2] [5DU/60DU]
UNION VK NAGELS J35C/GALV. [BRADS1.2] [5DU/60DU]
GTIN: 8712251917106
Nog 210.000 op voorraad
Vestiging
Aantal
Distributie Centrum
135000
Meppel
0
Hardenberg
Apeldoorn
Hoogeveen
Hengelo
Almelo
Emmen
Zwolle
Wierden
Rijssen
Barneveld
Doetinchem
Soesterberg
Bij voldoende voorraad in het DC voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
  • Verpakkingsaantal: 5000 stuk
  • Artikelnummer: 5784058
  • Productgroep: Brad type J (1127)
  • Merk: Union
Omschrijving
De minibrad schietnagels van Union zijn ontworpen voor het snelle en gemakkelijke bevestigen van twee of meer houtproducten, dankzij de type C-punten van de nagels. De koppen van de afwerknagels hebben een diameter van 1,95 mm. Deze brads zijn beschikbaar in staal en diverse lengtes (10 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 35 mm, 40 mm & 50 mm). Bovendien zijn ze voorzien van een galvanisch verzinkte behandeling.
Laatst bekeken
  • HELM AANDRUKROL 459R-39MM-NYLON ROL
    HELM Schuifbeslag HELM AANDRUKROL 459R-39MM-NYLON ROL
    HELM Schuifbeslag
    Schuifdeurgeleiders
    Nog 6 op voorraad
  • AMI KORTSCHILDEN F2-180 SLG 56MM
    AMI® AMI KORTSCHILDEN F2-180 SLG 56MM