DX® DEURSPION MESS. RVS LOOK DRS 200 Ø 14MM DD35-55MM BW
DEURSPION MESS. RVS LOOK DRS 200 Ø 14MM DD35-55MM BW
GTIN: 8714140165452
Nog 349 op voorraad
Vestiging
Aantal
Almelo
0
Emmen
0
Zwolle
Wierden
Rijssen
Barneveld
Apeldoorn
Hoogeveen
Hengelo
Distributie Centrum
349
Meppel
Hardenberg
Doetinchem
Soesterberg
Bij voldoende voorraad in het DC voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
  • Verpakkingsaantal: 25 stuk
  • Artikelnummer: 3821730
  • Productgroep: Deurspion, rvs (4994)
  • Merk: DX®
Dit artikel met onze omschrijving DEURSPION MESS. RVS LOOK DRS 200 Ø 14MM DD35-55MM BW 30 MIN. BRANDWEREND F30 in de categorie Deurspionnen bestelt u bij de Van Buuren Groep.
Omschrijving
Deze brandwerende deurspion is verkrijgbaar in een 30 of 60 minuten brandwerende variant en geschikt voor toepassing in brandwerende deuren, bijvoorbeeld in hotels, restaurants of appartementencomplexen waar veiligheid hoog op de agenda staat. Op aanvraag wordt deze deurspion met certificaat geleverd. De met RVS finish afgewerkte massief messing deurspion heeft een chique uitstraling en een zeer ruim gezichtsveld van 200°. Hij is verkrijgbaar voor deuren vanaf 35 mm tot deuren van 55 mm en past esthetisch gezien goed bij ons overige roestvaststalen deurbeslag.
Tips om de strijd aan te gaan tegen woningoverval en inbraak.
  • Maak gebruik van inbraakwerend ang & sluitwerk.
  • Combineer dit product met:
  • Een deurketting of kierstandhouder
  • De Exceptor kierstandhouder
  • Insteekveiligheidsslot met dag- en nachtschoot
  • Twee insteekgrendels of insteekbijzetsloten
  • SKG kogellagerscharnieren, kogelstiftpaumelles of glijlagerscharnieren
Laatst bekeken
  • OPDEK DEURNAALDEN 4096 UITVOERING 27  LANG 2304MM
    Alprokon OPDEK DEURNAALDEN 4096 UITVOERING 27 LANG 2304MM
    Alprokon
    Nog 21 op voorraad
  • STAALDRAADTOUW RVS 316 OP ROL A   75 MTR-5MM (7X19)
    DX® STAALDRAADTOUW RVS 316 OP ROL A 75 MTR-5MM (7X19)
    DX®
    Staaldraadkabel
    Nog 150 op voorraad
  • RONDE VIJL 10
    Bahco® RONDE VIJL 10" BASTERD 1-230-10-1-0
    Bahco®
    Vijlen rond
    Nog 5 op voorraad
  • BAHCO HALFR.VIJL M.HECHT BASTERD 200MM 1-210-08-1-2
    Bahco® BAHCO HALFR.VIJL M.HECHT BASTERD 200MM 1-210-08-1-2