DX® DEURSPION MESS. RVS LOOK DRS 200 Ø 14MM DD35-55MM BW
DEURSPION MESS. RVS LOOK DRS 200 Ø 14MM DD35-55MM BW
GTIN: 8714140165483
Nog 27 op voorraad
Vestiging
Aantal
Apeldoorn
0
Hoogeveen
0
Wierden
Almelo
Emmen
Barneveld
Zwolle
Soesterberg
Distributie Centrum
27
Meppel
Doetinchem
Hengelo
Rijssen
Hardenberg
Bij voldoende voorraad in het DC voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
  • Verpakkingsaantal: 25 stuk
  • Artikelnummer: 3821732
  • Productgroep: Deurspion, rvs (4994)
  • Merk: DX®
Dit artikel met onze omschrijving DEURSPION MESS. RVS LOOK DRS 200 Ø 14MM DD35-55MM BW 60 MIN. BRANDWEREND F60 in de categorie Deurspionnen bestelt u bij de Van Buuren Groep.
Omschrijving
Deze brandwerende deurspion is verkrijgbaar in een 30 of 60 minuten brandwerende variant en geschikt voor toepassing in brandwerende deuren, bijvoorbeeld in hotels, restaurants of appartementencomplexen waar veiligheid hoog op de agenda staat. Op aanvraag wordt deze deurspion met certificaat geleverd. De met RVS finish afgewerkte massief messing deurspion heeft een chique uitstraling en een zeer ruim gezichtsveld van 200°. Hij is verkrijgbaar voor deuren vanaf 35 mm tot deuren van 55 mm en past esthetisch gezien goed bij ons overige roestvaststalen deurbeslag.
Tips om de strijd aan te gaan tegen woningoverval en inbraak.
  • Maak gebruik van inbraakwerend ang & sluitwerk.
  • Combineer dit product met:
  • Een deurketting of kierstandhouder
  • De Exceptor kierstandhouder
  • Insteekveiligheidsslot met dag- en nachtschoot
  • Twee insteekgrendels of insteekbijzetsloten
  • SKG kogellagerscharnieren, kogelstiftpaumelles of glijlagerscharnieren
Laatst bekeken
  • PANDSER EPDM ZELFKLEVEND-ACRYL 150MM X 20M
    Pandser® PANDSER EPDM ZELFKLEVEND-ACRYL 150MM X 20M
    Pandser®
    Bouwfolies
    Nog 26 op voorraad
  • PANDSER EPDM ZELFKLEVEND-ACRYL 50MM X 20M
    Pandser® PANDSER EPDM ZELFKLEVEND-ACRYL 50MM X 20M