DX® DEURSPION MESS. RVS LOOK DRS 206B Ø 16MM DD35-60MM
DEURSPION MESS. RVS LOOK DRS 206B Ø 16MM DD35-60MM
GTIN: 8714140165421
Nog 49 op voorraad
Vestiging
Aantal
Apeldoorn
0
Hoogeveen
0
Hengelo
Doetinchem
Soesterberg
Distributie Centrum
48
Meppel
Hardenberg
Zwolle
1
Wierden
Almelo
Emmen
Rijssen
Barneveld
Bij voldoende voorraad in het DC voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
  • Verpakkingsaantal: 24 stuk
  • Artikelnummer: 3821707
  • Productgroep: Deurspion, rvs (4994)
  • Merk: DX®
Dit artikel met onze omschrijving DEURSPION MESS. RVS LOOK DRS 206B Ø 16MM DD35-60MM in de categorie Deurspionnen bestelt u bij de Van Buuren Groep.
Omschrijving
Deze met RVS afgewerkte deurspion heeft een chique uitstraling en een zeer ruim gezichtsveld van 160°, 180° of 200°. Hij is verkrijgbaar voor deuren vanaf 18 mm tot deuren van 60 mm en past esthetisch gezien goed bij ons overige roestvaststalen deurbeslag. Heb je een deur die dikker is dan 60 mm? Dan is dit verlengstukje een goede optie. Door deze toe te voegen is de deurspion geschikt voor deuren tot 70 mm zonder dat het afdoet aan het gezichtsveld. Zo heb je voor elke gangbare deur de oplossing om met één blik te beoordelen of de kust veilig is.
Tips om de strijd aan te gaan tegen woningoverval en inbraak.
  • Maak gebruik van inbraakwerend hang & sluitwerk.
  • Combineer dit product met:
  • Een deurketting of kierstandhouder
  • De Exceptor kierstandhouder
  • Insteekveiligheidsslot met dag- en nachtschoot
  • Twee insteekgrendels of insteekbijzetsloten
  • SKG kogellagerscharnieren, kogelstiftpaumelles of glijlagerscharnieren
Laatst bekeken
  • DEURSPION MESS. CHROOM DRS 200B Ø 16MM DD=35-60MM
    DX® DEURSPION MESS. CHROOM DRS 200B Ø 16MM DD=35-60MM
    DX®
    Deurspionnen
    Nog 31 op voorraad
  • ALPROKON DEURNAALD UITV. 140 DD 40MM L 2315MM
    Alprokon ALPROKON DEURNAALD UITV. 140 DD 40MM L 2315MM