DX® DEURSPION MESS. VERCHR. DRS 200 Ø 14MM DD35-55MM BW
GTIN: 8714140153305
Nog 32 op voorraad
Vestiging
Aantal
Almelo
0
Emmen
0
Zwolle
Wierden
Doetinchem
Soesterberg
Distributie Centrum
32
Meppel
Hardenberg
Rijssen
Barneveld
Apeldoorn
Hoogeveen
Hengelo
Bij voldoende voorraad in het DC voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
  • Verpakkingsaantal: 25 stuk
  • Artikelnummer: 3821728
  • Productgroep: Deurspion, messing verchroomd (4990)
  • Merk: DX®
Dit artikel met onze omschrijving DEURSPION MESS. VERCHR. DRS 200 Ø 14MM DD35-55MM BW 30 MIN. BRANDWEREND F30 in de categorie Deurspionnen bestelt u bij de Van Buuren Groep.
Omschrijving
Deze brandwerende deurspion is verkrijgbaar in een 30 of 60 minuten brandwerende variant en geschikt voor toepassing in brandwerende deuren, bijvoorbeeld in hotels, restaurants of appartementencomplexen waar veiligheid hoog op de agenda staat. Op aanvraag wordt deze deurspion met certificaat geleverd. Deze massief messing verchroomde deurspion heeft een zilvergrijs uiterlijk en een zeer ruim gezichtsveld van 200°. Hij is verkrijgbaar voor deuren vanaf 35 mm tot deuren van 55 mm.
Tips om de strijd aan te gaan tegen woningoverval en inbraak.
  • Maak gebruik van inbraakwerend hang & sluitwerk.
  • Combineer dit product met:
  • Een deurketting of kierstandhouder
  • De Exceptor kierstandhouder
  • Insteekveiligheidsslot met dag- en nachtschoot
  • Twee insteekgrendels of insteekbijzetsloten
  • SKG kogellagerscharnieren, kogelstiftpaumelles of glijlagerscharnieren
Laatst bekeken
  • KABELPERSKLEMTANG ø1.2 T/M 5.1MM
    DX® KABELPERSKLEMTANG ø1.2 T/M 5.1MM
    DX®
    Kabelklemtangen
    Niet op voorraad
  • PROFIELSCHUIVEN MESS.GEPOLIJST  25X 80MM VLAK
    DX® PROFIELSCHUIVEN MESS.GEPOLIJST 25X 80MM VLAK
    DX®
    Schuiven
    Nog 11 op voorraad
  • PROFIELSCHUIVEN MESS.GEPOLIJST  25X 40MM VLAK
    DX® PROFIELSCHUIVEN MESS.GEPOLIJST 25X 40MM VLAK