DX® DEURSPION MESS. ZWART DRS 200 Ø 14MM DD35-55MM BW
GTIN: 8714140216215
Nog 41 op voorraad
Vestiging
Aantal
Zwolle
0
Wierden
0
Doetinchem
Soesterberg
Distributie Centrum
41
Meppel
Hardenberg
Apeldoorn
Hoogeveen
Hengelo
Almelo
Emmen
Rijssen
Barneveld
Bij voldoende voorraad in het DC voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
  • Verpakkingsaantal: 25 stuk
  • Artikelnummer: 3821729
  • Productgroep: Deurspion, messing gecoat (280817)
  • Merk: DX®
Dit artikel met onze omschrijving DEURSPION MESS. ZWART DRS 200 Ø 14MM DD35-55MM BW 30 MIN. BRANDWEREND F30 in de categorie Deurspionnen bestelt u bij de Van Buuren Groep.
Omschrijving
Deze brandwerende deurspion is verkrijgbaar in een 30 of 60 minuten brandwerende variant en geschikt voor toepassing in brandwerende deuren, bijvoorbeeld in hotels, restaurants of appartementencomplexen waar veiligheid hoog op de agenda staat. Op aanvraag wordt deze deurspion met certificaat geleverd. De zwarte afgelakte massief messing deurspion past goed bij donkere deuren en heeft een zeer ruim gezichtsveld van 200°. Hij is verkrijgbaar voor deuren vanaf 35 mm tot deuren van 55 mm en past esthetisch gezien goed bij ons andere zwarte beslag.
Tips om de strijd aan te gaan tegen woningoverval en inbraak.
  • Maak gebruik van inbraakwerend hang & sluitwerk.
  • Combineer dit product met:
  • Een deurketting of kierstandhouder
  • De Exceptor kierstandhouder
  • Insteekveiligheidsslot met dag- en nachtschoot
  • Twee insteekgrendels of insteekbijzetsloten
  • SKG kogellagerscharnieren, kogelstiftpaumelles of glijlagerscharnieren
Laatst bekeken
  • BAHCO LINTZAAGVIJL SPITS 8
    Bahco® BAHCO LINTZAAGVIJL SPITS 8" HALFZOET 4-192-08-2-0