DX® DEURSPION MESS. ZWART DRS 200 Ø 14MM DD35-55MM BW
GTIN: 8714140216246
Nog 1 op voorraad
Vestiging
Aantal
Doetinchem
0
Soesterberg
0
Almelo
Emmen
Rijssen
Barneveld
Apeldoorn
Hoogeveen
Hengelo
Zwolle
Wierden
Distributie Centrum
1
Meppel
Hardenberg
Bij voldoende voorraad in het DC voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
  • Verpakkingsaantal: 25 stuk
  • Artikelnummer: 3821731
  • Productgroep: Deurspion, messing gecoat (280817)
  • Merk: DX®
Dit artikel met onze omschrijving DEURSPION MESS. ZWART DRS 200 Ø 14MM DD35-55MM BW 60 MIN. BRANDWEREND F60 in de categorie Deurspionnen bestelt u bij de Van Buuren Groep.
Omschrijving
Deze brandwerende deurspion is verkrijgbaar in een 30 of 60 minuten brandwerende variant en geschikt voor toepassing in brandwerende deuren, bijvoorbeeld in hotels, restaurants of appartementencomplexen waar veiligheid hoog op de agenda staat. Op aanvraag wordt deze deurspion met certificaat geleverd. De zwarte afgelakte massief messing deurspion past goed bij donkere deuren en heeft een zeer ruim gezichtsveld van 200°. Hij is verkrijgbaar voor deuren vanaf 35 mm tot deuren van 55 mm en past esthetisch gezien goed bij ons andere zwarte beslag.