Alprokon DEURNAALD PREFAB 40.285/P2000 2850MM
DEURNAALD PREFAB 40.285/P2000 2850MM
GTIN: 8717006048012
Nog 1 op voorraad
Vestiging
Aantal
Distributie Centrum
0
Meppel
0
Hardenberg
Apeldoorn
Hoogeveen
Hengelo
1
Zwolle
Wierden
Doetinchem
Soesterberg
Rijssen
Barneveld
Almelo
Emmen
Bij voldoende voorraad in het DC voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
  • Verpakkingsaantal: 1 stuk
  • Artikelnummer: 6904019
  • Productgroep: P-deurnaald met kantschuif zonder slotsparing (46346)
  • Merk: Alprokon
Dit artikel met onze omschrijving DEURNAALD PREFAB 40.285/P2000 2850MM GEB.BLIND in de categorie Deurnaalden binnendeuren bestelt u bij de Van Buuren Groep.
Omschrijving
Deze prefabnaald is bedoeld is voor dubbele deuren die binnen gesitueerd is en geschikt voor deuren van 40 mm dik. Afhankelijk van de lengte zijn de bijbehorende kantschuiven in lengte aangepast, zodat de bedieningshoogte van de kantschuif altijd onder handbereik is (respectievelijk 150, 450, 600 of 900 mm vanaf bovenzijde naald). Het contraprofiel voor de (actieve) loopdeur is blind
Samenvatting:
  • voor dubbele aanslagdeuren van 40 mm dik
  • benodigde ruimte tussen de deuren = 27 mm
  • standaard krukhoogte 105 cm
  • voorgemonteerde borstelstrippen
  • inclusief R.V.S bevestigingsmiddelen
  • uitslag kantschuiven 15 mm
  • sluitplaatjes A1
  • mat-satijn geanodiseerd (kleur F1)
Let op!
Leverbaar in drie verschillende lengtes:
Prefab lengte 2200 mm (toepasbaar tot maximaal 2115mm),
Prefab lengte 2450 mm (toepasbaar tot maximaal 2250mm) en
Prefab lengte 2850 mm (toepasbaar tot maximaal 2450mm).