Bahco® BAHCO SCHRIJFHAAK ZWART 400MM 9045-B-400
GTIN: 7311518178123
Niet op voorraad
Levertijd: 3 – 5 werkdagen
  • Verpakkingsaantal: 1 stuk
  • Artikelnummer: 5182404
  • Productgroep: Schrijfhaak (10929)
  • Merk: Bahco®
Dit artikel met onze omschrijving BAHCO SCHRIJFHAAK ZWART 400MM 9045-B-400 in de categorie Schrijfhaken bestelt u bij de Van Buuren Groep.
Omschrijving
  • Goed afleesbare schaal aan beide zijden
  • Uitvoering: zwart, met roestwerende lak
Laatst bekeken
  • KNIPEX  ONTMANTELINGSGEREEDSCHAP 8.0-13.0MM 1690-130
    KNIPEX® KNIPEX ONTMANTELINGSGEREEDSCHAP 8.0-13.0MM 1690-130
    KNIPEX®
    Ontmantelingsgereedschappen
    Nog 6 op voorraad
  • DX DISCUS HANGSLOT GELIJKSLUITEND 70MM NR. 702
    DX® DX DISCUS HANGSLOT GELIJKSLUITEND 70MM NR. 702
    DX®
    Discussloten
    Nog 25 op voorraad
  • BAHCO ZWAAIHAAK 300MM 9574-300
    Bahco® BAHCO ZWAAIHAAK 300MM 9574-300