Bahco® BAHCO HANDZAAG PRIZECUT 19" HARDPOINT NP-19-U7/8-HP
GTIN: 7311518241452
Nog 12 op voorraad
Vestiging
Aantal
Almelo
1
Emmen
1
Zwolle
0
Wierden
0
Apeldoorn
Hoogeveen
Hengelo
Distributie Centrum
5
Meppel
4
Hardenberg
Doetinchem
Soesterberg
Rijssen
Barneveld
Bij voldoende voorraad in het DC voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
  • Verpakkingsaantal: 1 stuk
  • Artikelnummer: 5180908
  • Productgroep: Handzaag (14894)
  • Merk: Bahco®
Dit artikel met onze omschrijving BAHCO HANDZAAG PRIZECUT 19" HARDPOINT NP-19-U7/8-HP 475MM / HOUT in de categorie Handzagen bestelt u bij de Van Buuren Groep.
Omschrijving
  • Professionele handzagen voor het zagen van allerlei soorten hout
  • De universele vertanding met extra geharde tanden blijft lang scherp
  • De comfortabele kunststof handgreep uit één stuk zit met drie schroeven bevestigd
Laatst bekeken
  • BAHCO HANDZAAG PRIZECUT 22
    Bahco® BAHCO HANDZAAG PRIZECUT 22" HARDPOINT NP-22-U7/8-HP
    Bahco®
    Handzagen
    Nog 419 op voorraad
  • GRISPORT VH LAARS 70249C KRUIPNEUS S7L BRUIN MT 46
    Grisport® GRISPORT VH LAARS 70249C KRUIPNEUS S7L BRUIN MT 46
    Grisport®
    Veiligheidslaarzen
    Nog 11 op voorraad
  • CARAT RENOVATOR UNIVERSEEL Ø230x22,23MM
    Carat® CARAT RENOVATOR UNIVERSEEL Ø230x22,23MM