Bahco® BAHCO INSTALLATIEBEUGELZAAG 9-12-51/3806KP - 300MM
BAHCO INSTALLATIEBEUGELZAAG 9-12-51/3806KP - 300MM
GTIN: 7311518044558
Nog 4 op voorraad
Vestiging
Aantal
Apeldoorn
0
Hoogeveen
0
Hengelo
Distributie Centrum
1
Meppel
Hardenberg
Zwolle
Wierden
1
Rijssen
2
Barneveld
Doetinchem
Soesterberg
Almelo
Emmen
Bij voldoende voorraad in het DC voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
  • Verpakkingsaantal: 1 stuk
  • Artikelnummer: 5181991
  • Productgroep: Beugelzaag (14913)
  • Merk: Bahco®
Dit artikel met onze omschrijving BAHCO INSTALLATIEBEUGELZAAG 9-12-51/3806KP - 300MM in de categorie Zaagbeugels bestelt u bij de Van Buuren Groep.
Omschrijving
  • Gemakkelijk op te bergen in auto, boot, caravan
  • Compleet met 12" (300 mm) beugelzaagblad type 51 voor het zagen van hout evenals een 12" (300 mm) SANDFLEX® bimetaal handmetaalzaagblad 3906