DX® KANTSCHUIVEN VERZ.17X15X400 MM KSB-40017RBV AFGEROND
GTIN: 8714140143917
Nog 9 op voorraad
Vestiging
Aantal
Apeldoorn
0
Hoogeveen
0
Hengelo
4
Almelo
Emmen
Rijssen
Barneveld
Distributie Centrum
4
Meppel
1
Hardenberg
Doetinchem
Soesterberg
Zwolle
Wierden
Bij voldoende voorraad in het DC voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
  • Verpakkingsaantal: 1 stuk
  • Artikelnummer: 2301600
  • Productgroep: Bascule kantschuif, verzinkt (4028)
  • Merk: DX®
Omschrijving
Ben je op zoek naar een kantschuif voor het vastzetten van de passieve deur bij dubbele openslaande deuren in de utiliteits- of woningbouw? Dan is deze stalen bascule kantschuif van 17mm breed een goede oplossing. Een bascule kantschuif bedien je door de hendel over te hevelen. Het grote voordeel van de hendelbediening ten opzichte van de schuifbediening van bijvoorbeeld een nagelkantschuif is dat de schoot niet zomaar in te drukken is.
Deze 17mm brede modellen zijn in drie maten verkrijgbaar met een verzinkte afwerking en in lengtematen 160 mm en 200mm ook in het zwart gelakt. Bovendien zijn ze per stuk leverbaar.