Milwaukee® MILWAUKEE 12V 2.0AH PERSTANG M12ONEHPT-202C U-SET
GTIN: 4058546413224
Nog 2 op voorraad
Vestiging
Aantal
Emmen
1
Hengelo
0
Distributie Centrum
1
Meppel
0
Hardenberg
Apeldoorn
Soesterberg
Rijssen
Hoogeveen
Doetinchem
Almelo
Barneveld
Zwolle
Wierden
Bij voldoende voorraad in het DC voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
  • Verpakkingsaantal: 1 stuk
  • Artikelnummer: 6047399
  • Productgroep: Persmachine (17212)
  • Merk: Milwaukee®
Dit artikel met onze omschrijving MILWAUKEE 12V 2.0AH PERSTANG M12ONEHPT-202C U-SET MET LADER 2 ACCU'S 16 20 EN 25MM PERSBEK KOFFER in de categorie Persmachines bestelt u bij de Van Buuren Groep.
Omschrijving
  • 180° draaibare kop biedt maximale flexibiliteit voor werk in kleine ruimtes
  • FORCE LOGIC™ persindicator: zorgt voor een visuele bevestiging van een kwalitatieve verbinding
  • Compacte en lichte perstool: weegt slechts 1,8 kg voor méér gebruiksgemak
  • Flexibel accusysteem: werkt met alle MILWAUKEE® M12™ accu's
  • Gepatenteerde éénhandsbediening voor werken op moeilijk toegankelijke plaatsen
  • Uitstekende persserie tot 35 mm in metalen en 40 mm in composieten buizen