Milwaukee® MILWAUKEE 12V 2.0AH PERSTANG M12ONEHPT-202C V-SET2
GTIN: 4058546413200
Niet op voorraad
Levertijd: 1 – 2 werkdagen
  • Verpakkingsaantal: 1 stuk
  • Artikelnummer: 6047401
  • Productgroep: Persmachine (17212)
  • Merk: Milwaukee®
Dit artikel met onze omschrijving MILWAUKEE 12V 2.0AH PERSTANG M12ONEHPT-202C V-SET2 MET LADER 2 ACCU'S 14 16 EN 22MM PERSBEK KOFFER in de categorie Persmachines bestelt u bij de Van Buuren Groep.
Omschrijving
  • 180° draaibare kop biedt maximale flexibiliteit voor werk in kleine ruimtes
  • FORCE LOGIC™ persindicator: zorgt voor een visuele bevestiging van een kwalitatieve verbinding
  • Compacte en lichte perstool: weegt slechts 1,8 kg voor méér gebruiksgemak
  • Flexibel accusysteem: werkt met alle MILWAUKEE® M12™ accu's
  • Gepatenteerde éénhandsbediening voor werken op moeilijk toegankelijke plaatsen
  • Uitstekende persserie tot 35 mm in metalen en 40 mm in composieten buizen