Milwaukee® MILWAUKEE 12V RAPTORXL PIJPSNIJDER RVS M12PCSS54-0
GTIN: 4058546522438
Nog 2 op voorraad
Vestiging
Aantal
Distributie Centrum
1
Meppel
0
Hengelo
1
Hoogeveen
0
Apeldoorn
Rijssen
Wierden
Almelo
Doetinchem
Soesterberg
Barneveld
Emmen
Zwolle
Hardenberg
Bij voldoende voorraad in het DC voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
  • Verpakkingsaantal: 1 stuk
  • Artikelnummer: 6047382
  • Productgroep: Pijpsnijder (72279)
  • Merk: Milwaukee®
Dit artikel met onze omschrijving MILWAUKEE 12V RAPTORXL PIJPSNIJDER RVS M12PCSS54-0 35-54MM ZONDER ACCU'S EN LADER IN DOOS in de categorie Snijmachines bestelt u bij de Van Buuren Groep.
Omschrijving
  • Tot 45 sneden met één M12™ 4.0 Ah accu
  • Automatisch vergrendelend snijmechanisme snijdt geïnstalleerde pijp met slechts 43 mm ruimte
  • Ingebouwde brandstofmeter en LED verlichting
  • Flexibel accusysteem: werkt met alle MILWAUKEE® M12™ accu's
  • Hoge prestatie 330 rpm motor snijdt 54 mm roestvrijstalen pijp in minder dan 30 seconden
  • Automatisch instelbare kaken passen zich automatisch aan de pijpmaat aan
  • Kan roestvrij staal, koolstofstaal en koper snijden in de maten 35, 42, 54 mm