Milwaukee® MILWAUKEE 12V SLAGMOERSLEUTEL 1/2" M12FCIWF12G3-0
GTIN: 4058546483258
Nog 2 op voorraad
Vestiging
Aantal
Distributie Centrum
1
Hoogeveen
0
Barneveld
0
Apeldoorn
Soesterberg
Almelo
Doetinchem
Meppel
Wierden
Zwolle
Rijssen
Emmen
1
Hengelo
Hardenberg
Bij voldoende voorraad in het DC voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
  • Verpakkingsaantal: 1 stuk
  • Artikelnummer: 6047396
  • Productgroep: Slagmoeraanzetter (17236)
  • Merk: Milwaukee®
Dit artikel met onze omschrijving MILWAUKEE 12V SLAGMOERSLEUTEL 1/2" M12FCIWF12G3-0 COMPACT ZONDER ACCU'S EN LADER IN DOOS 542NM in de categorie Slagmoeraanzetters bestelt u bij de Van Buuren Groep.
Omschrijving
  • 3.000 RPM's voor uitzonderlijke toepassingssnelheid
  • Beste vermogen in zijn klasse: 542 Nm aan bevestigings- en 745 Nm aan moerbreekkoppel om de meest voorkomende toepassingen aan te pakken
  • Een gewicht van 1 kg zonder accu en een lengte van 122 mm betekent betere toegang tot krappe ruimtes en minder vermoeidheid van de gebruiker