Milwaukee® MILWAUKEE 18V DAK TROMMELSPIJKER TACKER M18FRCN45-0X
GTIN: 4058546520373
Nog 2 op voorraad
Vestiging
Aantal
Almelo
0
Hengelo
0
Doetinchem
Wierden
Distributie Centrum
2
Apeldoorn
Hardenberg
Emmen
Zwolle
Meppel
Soesterberg
Barneveld
Hoogeveen
Rijssen
Bij voldoende voorraad in het DC voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
  • Verpakkingsaantal: 1 stuk
  • Artikelnummer: 6046468
  • Productgroep: Tacker (17279)
  • Merk: Milwaukee®
Dit artikel met onze omschrijving MILWAUKEE 18V DAK TROMMELSPIJKER TACKER M18FRCN45-0X ZONDER ACCU'S EN LADER IN KOFFER in de categorie Tackers bestelt u bij de Van Buuren Groep.
Omschrijving
  • Schietklare nageltechnologie voorkomt aanlooptijd tussen iedere afgeschoten nagel
  • Flexibel accusysteem: werkt met alle MILWAUKEE®M18™ accu's
  • Schiet tot 1100 nagels per lading met een REDLITHIUM™ 3.0 Ah accu voor maximale productiviteit
  • Accepteert nagels van 19 mm tot en met 45 mm, met een 3 mm diameter en een kopdiameter van 10,1 mm tot 10,5 mm met een hoek van 15 graden (± 1°)