Milwaukee® MILWAUKEE 18V SLAGMOERSLEUTEL 1/2" M18FIW2F12-0X
GTIN: 4058546346348
Nog 12 op voorraad
Vestiging
Aantal
Zwolle
1
Wierden
0
Apeldoorn
1
Hoogeveen
0
Hengelo
Doetinchem
Soesterberg
Distributie Centrum
5
Meppel
Hardenberg
Almelo
Emmen
Rijssen
Barneveld
Bij voldoende voorraad in het DC voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
  • Verpakkingsaantal: 1 stuk
  • Artikelnummer: 6046458
  • Productgroep: Slagmoeraanzetter (17236)
  • Merk: Milwaukee®
Dit artikel met onze omschrijving MILWAUKEE 18V SLAGMOERSLEUTEL 1/2" M18FIW2F12-0X ZONDER ACCU'S EN LADER IN HD-BOX 102/203/339/34NM in de categorie Slagmoeraanzetters bestelt u bij de Van Buuren Groep.
Omschrijving
Features
  • Vermogensrendement onder belasting - uitstekend koppel van 339 Nm
  • Flexibel accusysteem: werkt met alle MILWAUKEE® M18™ accu's
  • Extreem compact ontwerp - totale lengte van slechts 124 mm voor toegang tot krappe ruimtes
  • De automatische uitschakeling is niet meer dan 34 Nm koppel voor handvaste bevestigingstoepassingen om te strak aanhalen te voorkomen