Milwaukee® MILWAUKEE 18V SLAGMOERSLEUTEL 1/2" M18FMTIW2P12-0X
GTIN: 4058546346430
Nog 4 op voorraad
Vestiging
Aantal
Doetinchem
0
Soesterberg
0
Distributie Centrum
3
Meppel
Hardenberg
Apeldoorn
Hoogeveen
Hengelo
1
Rijssen
Barneveld
Zwolle
Wierden
Almelo
Emmen
Bij voldoende voorraad in het DC voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
  • Verpakkingsaantal: 1 stuk
  • Artikelnummer: 6047180
  • Productgroep: Slagmoeraanzetter (17236)
  • Merk: Milwaukee®
Dit artikel met onze omschrijving MILWAUKEE 18V SLAGMOERSLEUTEL 1/2" M18FMTIW2P12-0X ZONDER ACCU EN LADER IN HD-BOX 475/610/745/47 NM in de categorie Slagmoeraanzetters bestelt u bij de Van Buuren Groep.
Omschrijving
Features
  • De meest veelzijdige draadloze slagmoersleutel in de MILWAUKEE® reeks met een toonaangevend vermogen van 881 Nm losbreekkoppel en 745 Nm bevestigingskoppel
  • Flexibel accusysteem: werkt met alle MILWAUKEE® M18™ accu's
  • Ongelooflijk compact ontwerp voor dit prestatieniveau, meet een totale lengte van slechts 152 mm, ideaal voor toepassingen in krappe ruimtes
  • De automatische uitschakeling is niet meer dan 34 Nm koppel voor handvaste bevestigingstoepassingen om te strak aanhalen te voorkomen