Milwaukee® MILWAUKEE 18V SLAGMOERSLEUTEL 1" M18ONEFHIWF1-0X
GTIN: 4058546029043
Niet op voorraad
Levertijd: 3 – 5 werkdagen
  • Verpakkingsaantal: 1 stuk
  • Artikelnummer: 6096206
  • Productgroep: Slagmoeraanzetter (17236)
  • Merk: Milwaukee®
Dit artikel met onze omschrijving MILWAUKEE 18V SLAGMOERSLEUTEL 1" M18ONEFHIWF1-0X ZONDER ACCU EN LADER / MET FRICTIERING in de categorie Slagmoeraanzetters bestelt u bij de Van Buuren Groep.
Omschrijving
Features
  • Verpakt met 2400 Nm aan koppel voor het breken van moeren, wat betekent dat oude bouten geen kans hebben
  • De M18 FUEL™ slagmoersleutel levert 2033 Nm koppel in een compact formaat, zonder snoeren, benzine of pneumatiek