Milwaukee® MILWAUKEE 18V SLAGMOERSLEUTEL 1" M18ONEFHIWF1-802X
GTIN: 4058546029050
Nog 1 op voorraad
Vestiging
Aantal
Apeldoorn
0
Hoogeveen
0
Hengelo
1
Distributie Centrum
Meppel
Hardenberg
Rijssen
Barneveld
Doetinchem
Soesterberg
Almelo
Emmen
Zwolle
Wierden
Bij voldoende voorraad in het DC voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
  • Verpakkingsaantal: 1 stuk
  • Artikelnummer: 6047177
  • Productgroep: Slagmoeraanzetter (17236)
  • Merk: Milwaukee®
Dit artikel met onze omschrijving MILWAUKEE 18V SLAGMOERSLEUTEL 1" M18ONEFHIWF1-802X 2033NM / 2X 8.0AH ACCU EN LADER IN HDBOX in de categorie Slagmoeraanzetters bestelt u bij de Van Buuren Groep.
Omschrijving
Features
  • Verpakt met 2400 Nm aan koppel voor het breken van moeren, wat betekent dat oude bouten geen kans hebben
  • De M18 FUEL™ slagmoersleutel levert 2033 Nm koppel in een compact formaat, zonder snoeren, benzine of pneumatiek