Milwaukee® MILWAUKEE 18V SLAGMOERSLEUTEL M18ONEFHIWF12-0X
GTIN: 4058546028985
Nog 1 op voorraad
Vestiging
Aantal
Almelo
0
Apeldoorn
0
Distributie Centrum
Wierden
Zwolle
Emmen
Doetinchem
Hoogeveen
Barneveld
Hardenberg
Rijssen
Meppel
Soesterberg
Hengelo
1
Bij voldoende voorraad in het DC voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
  • Verpakkingsaantal: 1 stuk
  • Artikelnummer: 6096205
  • Productgroep: Slagmoeraanzetter (17236)
  • Merk: Milwaukee®
Dit artikel met onze omschrijving MILWAUKEE 18V SLAGMOERSLEUTEL M18ONEFHIWF12-0X M. FRICTIERING ZONDER ACCU EN LADER IN HD-BOX in de categorie Slagmoeraanzetters bestelt u bij de Van Buuren Groep.
Omschrijving
Features
  • Mode 4 bout verwijderen, zorgt voor maximaal koppel van 1898 Nm en verschuift naar 750 omw/min voor ongeëvenaarde controle bij het verwijderen van bevestigingsmiddelen
  • Geïntegreerde sensor verbetert de consistente herhaling van de gekozen koppelinstelling
  • De M18 FUEL™ slagmoersleutel met ONE-KEY™ technologie levert 1356 Nm koppel in een compact formaat van 213 mm, wat werken op moeilijk bereikbare plaatsen toegankelijk maakt