Delta Plus LASRUIT [5 ST] 108X51/1.8MM BESCHERMINING TINT 11
LASRUIT [5 ST]  108X51/1.8MM BESCHERMINING TINT 11
GTIN: 3295249156145
Nog 9 op voorraad
Vestiging
Aantal
Distributie Centrum
2
Meppel
0
Hardenberg
0
Apeldoorn
1
Hoogeveen
Hengelo
Doetinchem
1
Soesterberg
Rijssen
Barneveld
Zwolle
Wierden
2
Almelo
Emmen
Bij voldoende voorraad in het DC voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
  • Verpakkingsaantal: 1 stuk
  • Artikelnummer: 5653021
  • Productgroep: Spatruit, glas (8801)
  • Merk: Delta Plus
Dit artikel met onze omschrijving LASRUIT [5 ST] 108X51/1.8MM BESCHERMINING TINT 11 in de categorie Spatruiten bestelt u bij de Van Buuren Groep.
Omschrijving
Kit van 5 mineraalglasschermen tint DIN11, 108 x 51 mm. Geschikt voor lasschermen CASOUD3 en voor het lasmasker CASOUD2HE. Dikte : 3 mm. Mineraalglas tint 11