Delta Plus BEVESTIGINGSBOUT RVS MET OOG Ø 12X140/80 MM
BEVESTIGINGSBOUT RVS MET OOG Ø 12X140/80 MM
GTIN: 3660348006170
Nog 25 op voorraad
Vestiging
Aantal
Almelo
1
Emmen
1
Zwolle
5
Wierden
0
Rijssen
Barneveld
2
Distributie Centrum
9
Meppel
Hardenberg
0
Doetinchem
Soesterberg
Apeldoorn
Hoogeveen
Hengelo
2
Bij voldoende voorraad in het DC voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
  • Verpakkingsaantal: 1 stuk
  • Artikelnummer: 5658037
  • Productgroep: Ankermiddel (8614)
  • Merk: Delta Plus
Omschrijving
Bevestigings-tige met oog van roestvrij staal Ø 12 mm. Totale lengte 140 mm. Lengte tige (onder flens) 100 mm. Lengte schroefdraad 80 mm. Roestvrij staal.
Laatst bekeken
  • HELM AFSTANDSPROFIEL 15 MM - 6000MM
    HELM Schuifbeslag HELM AFSTANDSPROFIEL 15 MM - 6000MM
    HELM Schuifbeslag
    Schuifdeurrail, toebehoren
    Nog 12 op voorraad
  • SNELKOPPELING UNIVERSEEL - 8 MM SLANGP.       255
    Union SNELKOPPELING UNIVERSEEL - 8 MM SLANGP. 255