Bahco® BAHCO GATZAAG BI-METAAL 22MM 3830-22-VIP
GTIN: 7311518041670
  • Verpakkingsaantal: 1 stuk
  • Artikelnummer: 5182085
  • Productgroep: Gatzaag HSS, Bi-metaal (15761)
  • Merk: Bahco®
Dit artikel met onze omschrijving BAHCO GATZAAG BI-METAAL 22MM 3830-22-VIP METAAL, HOUT, KUNSTSTOF in de categorie Gatzagen bestelt u bij de Van Buuren Groep.
  • Zaagdiepte tot 38 mm (1 1/2")
  • 4/6 tanden per duim
  • Alle VIP-gatzagen zitten verpakt per stuk in een kartonnen doosje met gebruiksinstructies
  • Maximale tolerantie gat Ø: nominale diameter gatzaag + 1,5 mm./ -0,0
  • Extra grote maten
  • 168 mm en 210 mm 6 tanden per duim en zaagdiepte maximaal 38 mm
  • 177 mm 4/6 tanden per duim en zaagdiepte maximaal 50 mm