Bahco® BAHCO GATZAAGHOUDER 32-100MM 3834-ARBR-9100
GTIN: 7311518015589
  • Verpakkingsaantal: 1 stuk
  • Artikelnummer: 5182094
  • Productgroep: Gatzaaghouder (15776)
  • Merk: Bahco®
Omschrijving
  • Houders voor gatzagen Ø 14-210 mm
  • 3834-ARBR-730, voor gatzagen Ø 14-30 mm, is een houder met driekante opname en rond huis
  • De grote houders voor gatzagen >Ø32 mm zijn voorzien van aandrijfpennen waardoor de grote aandrijfkracht van de machine optimaal op de gatzaag wordt overgebracht
  • Zelfbedieningsverpakking bestelt u met de bestelcode eindigend op -C
  • HSS centreerboor zit standaard in iedere houder bevestigd
  • Het is niet aan te raden 9 mm houders te gebruiken voor gatzagen met een diameter vanaf 100 mm