KNIPEX® KNIPEX AUTO-AFSTRIPTANG 0.03-10MM2 MULTISTRIP 10
GTIN: 4003773054580
Nog 6 op voorraad
Vestiging
Aantal
Doetinchem
0
Soesterberg
0
Distributie Centrum
2
Meppel
2
Hardenberg
Almelo
Emmen
1
Apeldoorn
Hoogeveen
1
Hengelo
Zwolle
Wierden
Rijssen
Barneveld
Bij voldoende voorraad in het DC voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
  • Verpakkingsaantal: 1 stuk
  • Artikelnummer: 5012456
  • Productgroep: Striptang (14190)
  • Merk: KNIPEX®
Dit artikel met onze omschrijving KNIPEX AUTO-AFSTRIPTANG 0.03-10MM2 MULTISTRIP 10 in de categorie Striptangen bestelt u bij de Van Buuren Groep.
Omschrijving
  • afstrippen zonder na te stellen van 0,03 tot 10,0 mm²
  • verdiept liggende draadsnijder
  • volautomatische aanpassing aan geleiders met een, meerdere en fijne draden met standaard isolatie voor capaciteiten van 0,03 tot 10,0 mm²
  • universele mesgeometrie - robuust en met lange levensduur
  • met verdiept liggende draadsnijder voor Cu- en Al-geleiders, meerdere draden tot 10 mm² en een draad tot 6 mm²