KNIPEX® KNIPEX AUTO-AFSTRIPTANG 0.08-10MM2 1240-200MM
GTIN: 4003773026662
Nog 13 op voorraad
Vestiging
Aantal
Rijssen
1
Barneveld
1
Almelo
Emmen
0
Apeldoorn
0
Hoogeveen
Hengelo
Zwolle
Wierden
Doetinchem
Soesterberg
Distributie Centrum
5
Meppel
Hardenberg
Bij voldoende voorraad in het DC voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
  • Verpakkingsaantal: 1 stuk
  • Artikelnummer: 5012453
  • Productgroep: Striptang automatisch (14194)
  • Merk: KNIPEX®
Omschrijving
  • voor dunne lintkabels tot 10,0 mm breed in één beweging
  • Afstrippen met een capaciteit van 0,03 tot 10,0 mm2
  • voor enkel-, meer- en fijndradige aders met kunststof- of rubberisolatie
  • past zich automatisch aan de verschillende kabeldoorsneden aan
  • daardoor wordt de ader niet beschadigd
  • snijdiepte bij te regelen voor verschillende soorten isolatiemateriaal
  • met kabelsnijder voor Cu- en Al-kabels, tot 10 mm² voor meerdradige en tot 6 mm² voor enkeldradige