Contactpersonen

Management

Hans Groeneveld
Algemeen directeur
06 -53 74 55 43
h.h.groeneveld@van-buuren.com


Walter Ophof
Commercieel manager
06 – 53 74 55 46
walter.ophof@van-buuren.com


Wim Egberts
Commercieel manager
06 – 53 74 55 57
wim.egberts@van-buuren.com


Leo Hopster
Financieel manager
06 – 20 95 64 27
leo.hopster@van-buuren.com


Arno Worsteling
IT & Logistiek manager
06 – 53 43 34 17
arno.worsteling@van-buuren.com

Verkoop Buitendienst

Marcel ter Beek
Verkoopleider
06 – 53 74 55 58
marcel.terbeek@van-buuren.com


Allround adviseurs

Ahmet Alkas
Allround adviseur
06 - 22 41 03 69
ahmet.alkas@van-buuren.com


André Berkel
Allround adviseur
06 - 30 09 90 42
andre.berkel@van-buuren.com


Bobby Egberts
Allround adviseur
06 - 53 74 55 53
bobby.egberts@van-buuren.com


Ferdinand van Esch
Allround adviseur
06 - 53 74 55 45
ferdinand.vanesch@van-buuren.com


Piet van Tilborgh
Allround adviseur
06 - 22 41 03 75
piet.vantilborgh@van-buuren.com


Rob van Lochem
Allround adviseur
06 - 22 24 21 95
rob.vanlochem@van-buuren.com


Wim Versteeg
Allround adviseur
06 - 51 33 02 08
wim.versteeg@van-buuren.com

[_/su_spoiler]
Timmerfabrieken en Ventilatietechniek adviseurs

René Meijer
Tifa & Ventilatietechniek adviseur
06 - 53 74 55 44
rene.meijer@van-buuren.com


Rick Meijer
Tifa & Ventilatietechniek adviseur
06 - 82 40 00 34
rick.meijer@van-buuren.com


Rudolf Imhof
Tifa & Ventilatietechniek adviseur
06 - 22 24 21 98
rudolf.imhof@van-buuren.com

[_/su_spoiler]
Kleding, Gereedschappen en PBM adviseurs

Corrie Oude Lansink
Kleding & PBM adviseur
06 - 20 13 12 76
corrie.oudelansink@van-buuren.com


Jan Broeze
Gereedschap & PBM adviseur
06 - 53 62 97 50
jan.broeze@van-buuren.com

[_/su_spoiler]
Project- en Accountmanagers

Bert ter Haar
Project- en Accountmanager
06 - 53 74 55 54
bert.terhaar@van-buuren.com


Meindert van der Schaaf
Manager Industrie
06 - 53 74 55 49
meindert.vanderschaaf@van-buuren.com

[_/su_spoiler]
Vestigingen

Erik Bruens
Manager vestigingen
06 – 10 58 88 20
erik.bruens@van-buuren.com


Almelo

Robin Meijer
Vestigingsleider
0548 – 53 94 50
robin.meijer@van-buuren.com

[_/su_spoiler]
Apeldoorn

Bobby Egberts
0548 – 53 94 70
bobby.egberts@van-buuren.com

[_/su_spoiler]

Doetinchem

Carlo Schutten
0548 – 63 15 60
carlo.schutten@van-buuren.com

[_/su_spoiler]

Hengelo

Rinus Wanschers
Vestigingsleider
0548 – 53 83 30
rinus.wanschers@van-buuren.com

[_/su_spoiler]

Rijssen

Henk Voortman
Vestigingsleider
0548 – 53 53 50
henk.voortman@van-buuren.com

[_/su_spoiler]

Wierden - Van Buuren Bouwmarkt

Sjoerd Bertelink
Vestigingsleider
0548 – 63 15 70
sjoerd.bertelink@van-buuren.com

[_/su_spoiler]

Zwolle

Jaco Buit
Vestigingsleider
0548 – 53 94 60
jaco.buit@van-buuren.com

[_/su_spoiler]

Barneveld - Redblok

Wim Versteeg
Bedrijfsleider
0548 – 53 83 40
wim.versteeg@van-buuren.com

[_/su_spoiler]

Soesterberg - Hollandse IJzerwarenhandel

Rob van Lochem
Bedrijfsleider
0548 - 63 15 50
rob.vanlochem@van-buuren.com

[_/su_spoiler]

Verkoop Binnendienst

Marinus ten Brinke
Hoofd afdeling Verkoop Binnendienst
0548 – 53 53 53
marinus.tenbrinke@van-buuren.com


Afdelingen

Orderverwerking
0548 - 53 53 53
verkoop@van-buuren.com


Kleding, Gereedschappen en PBM
0548 - 53 53 53
meng@van-buuren.com


Timmerfabrieken en Ventilatietechniek
0548 - 53 53 53
tifa@van-buuren.com

[_/su_spoiler]
Reparatie en Service

Reparatie en Service
0548 – 53 53 53
service@van-buuren.com

Financiële administratie

Gerard Freriksen
Hoofd afdeling Financiële administratie
0548 – 53 53 53
gerard.freriksen@van-buuren.com


Afdeling

Financiële administratie
0548 - 53 53 53
finadm@van-buuren.com

[_/su_spoiler]