Contactpersonen

Management

Management

Hans Groeneveld
Algemeen directeur
06 -53 74 55 43
h.h.groeneveld@van-buuren.com


Arno Worsteling
Directeur operationele zaken
06 – 53 43 34 17
arno.worsteling@van-buuren.com


Walter Ophof
Commercieel manager
06 – 53 74 55 46
walter.ophof@van-buuren.com


Wim Egberts
Commercieel manager
06 – 53 74 55 57
wim.egberts@van-buuren.com


Wim Versteeg
Commercieel manager
06 – 51 33 02 08
wim.versteeg@van-buuren.com


Leo Hopster
Financieel manager
06 – 20 95 64 27
leo.hopster@van-buuren.com

Marketing, Communicatie en DTP

Marketing, Communicatie en DTP

Marcel ter Beek
Manager Marketing en Communicatie
06 – 53 74 55 58
marcel.terbeek@van-buuren.com


Henk Krabbenbos
DTP’er
0548 – 535353
Henk.Krabbenbos@van-buuren.com

Verkoop

Binnendienst

Hoofd verkoopbinnendienst
Marinus ten Brinke
0548 – 535353
Marinus.tenBrinke@van-buuren.com

Afdelingen
Orderverwerking
0548 – 53 53 53
Verkoop@van-buuren.com

Kleding, schoenen en PBM
0548 – 53 53 53
Kleding@van-buuren.com

Gereedschappen en PBM
0548 – 53 53 53
Gereedschap@van-buuren.com

Timmerfabrieken en Ventilatietechniek
0548 – 53 53 53
Tifa@van-buuren.com

Buitendienst

Manager Buitendienst

Wim Versteeg
Manager buitendienst
06 – 51 33 02 08
wim.versteeg@van-buuren.com

Allround adviseurs

Ahmet Alkas
Allround adviseur
06 – 22 41 03 69
ahmet.alkas@van-buuren.com


André Berkel
Allround adviseur
06 – 30 09 90 42
andre.berkel@van-buuren.com


Bobby Egberts
Allround adviseur
06 – 53 74 55 53
bobby.egberts@van-buuren.com


Ferdinand van Esch
Allround adviseur
06 – 53 74 55 45
ferdinand.vanesch@van-buuren.com


Piet van Tilborgh
Allround adviseur
06 – 22 41 03 75
piet.vantilborgh@van-buuren.com


Rob van Lochem
Allround adviseur
06 – 22 24 21 95
rob.vanlochem@van-buuren.com


Timmerfabrieken en Ventilatietechniek adviseurs

Mark Knobben
Tifa & Ventilatietechniek adviseur
06 – 12 48 90 16
mark.knobben@van-buuren.com


René Meijer
Tifa & Ventilatietechniek adviseur
06 – 53 74 55 44
rene.meijer@van-buuren.com


Rick Meijer
Tifa & Ventilatietechniek adviseur
06 – 82 40 00 34
rick.meijer@van-buuren.com


Rudolf Imhof
Tifa & Ventilatietechniek adviseur
06 – 22 24 21 98
rudolf.imhof@van-buuren.com

Kleding, Gereedschappen en PBM adviseurs

Corrie Oude Lansink
Kleding & PBM adviseur
06 – 20 13 12 76
corrie.oudelansink@van-buuren.com


Jan Broeze
Gereedschap & PBM adviseur
06 – 53 62 97 50
jan.broeze@van-buuren.com

Project- en Accountmanagers

Bert ter Haar
Project- en Accountmanager
06 – 53 74 55 54
bert.terhaar@van-buuren.com

 

Vestigingen

Manager vestigingen

Erik Bruens
Manager vestigingen
06 – 10 58 88 20
erik.bruens@van-buuren.com


Almelo

Robin Meijer
Vestigingsleider
0548 – 53 94 50
robin.meijer@van-buuren.com

Apeldoorn

Vestiging Apeldoorn
0548 – 53 94 70
apeldoorn@van-buuren.com

Doetinchem

Vestiging Doetinchem
0548 – 63 15 60
doetinchem@van-buuren.com

Hengelo

Rinus Wanschers
Vestigingsleider
0548 – 53 83 30
rinus.wanschers@van-buuren.com

Rijssen

Henk Voortman
Vestigingsleider
0548 – 53 53 50
henk.voortman@van-buuren.com

Wierden - Van Buuren Bouwmarkt

Sjoerd Bertelink
Vestigingsleider
0548 – 63 15 70
sjoerd.bertelink@van-buuren.com

Zwolle

Jaco Buit
Vestigingsleider
0548 – 53 94 60
jaco.buit@van-buuren.com

Barneveld - Redblok

Arjan Nap
Vestigingsleider
0548 – 53 83 40
arjan.nap@van-buuren.com

Soesterberg - Hollandse IJzerwarenhandel

Rob van Lochem
Vestigingsleider
0548 – 63 15 50
rob.vanlochem@van-buuren.com

Inkoop

Hoofd afdeling

Arno Worsteling
Directeur operationele zaken
0548 – 53 53 53
Arno.Worsteling@van-buuren.com


Walter Ophof
Commercieel Manager
0548 – 53 53 53
Walter.ophof@van-buuren.com


Koen Reinerink
Hoofd Inkoop
0548 – 53 53 53
Koen.Reinerink@van-buuren.com

Financiële administratie

Hoofd afdeling

Leo Hopster
Hoofd afdeling Financiële administratie
0548 – 53 53 53
gerard.freriksen@van-buuren.com


Afdeling

Financiële administratie
0548 – 53 53 53
finadm@van-buuren.com

Ondersteunende Diensten

IT & Organisatie
Martijn Waanders
Eerstelijns support
0548 – 53 01 53
Martijn.Waanders@van-buuren.com


Ramon Baan
IT Projecten & Automatisering
0548 – 53 01 51
Ramon.Baan@van-buuren.com

Reparatie en Service

Reparatie en Service
0548 – 53 53 53
service@van-buuren.com

Wil je WhatsAppen met 1 van onze vestigingen? Dat kan! Ga dan naar Contact vestigingen